Ostatnie tygodnie minęły nam pod hasłem uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci we wszystkich grupach solidnie dopracowywały programy artystyczne, aby w tym najważniejszym dniu móc zaprezentować swoje umiejętności rodzicom. Uczyli się tekstów piosenek i wierszy, szlifowali kroki taneczne, kompletowali stroje i rekwizyty. Panie natomiast oprócz opracowania scenariuszy zadbały również o wystrój sal, aby przedszkolaki jako aktorzy, muzycy i tancerze mogli czuć się wyjątkowo. Nie brakowało łez wzruszenia i gromkich braw. Mamy nadzieję, że piękne występy zostaną w pamięci rodziców na długo.