Język angielski

Zajęciami z języka angielskiego objęte są następujące grupy: Słoneczka, Biedronki, Stokrotki, Żabki, Pszczółki. Podczas zajęć w formie zabawowej dzieci przyswajają sobie podstawowe zwroty w języku angielskim oraz oswajają się z prawidłową wymową i akcentem.

Terapia pedagogiczna, zajęcia logopedyczne

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne charakteryzuje nadrzędny cel - niesienie pomocy dzieciom wykazującym różnego rodzaju nieprawidłowości w zachowaniu i rozwoju. Specjaliści korygują je za pomocą różnorodnych metod pedagogicznych i profilaktycznych, podanych dziecku przede wszystkim w zabawie. Co ważne, zajęcia prowadzone są indywidualnie, a tym samym dostosowane do problemu, temperamentu i umiejętności dziecka.