Wydarzenia Żabek

Zakończenie Przedszkola

Dnia 20.06.2018 r. dzieci z grupy „Żabki” przygotowały w przedszkolu uroczystość z okazji Pożegnania Przedszkola. Pięknie ubrane zaśpiewały i wyrecytowały wiersze oraz zatańczyły poloneza. Po występach nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i prezentów dla naszych przedszkolaków. Rodzice zostali ugoszczeni kawą i pysznym ciastem. Wszystkim starszakom życzymy odpoczynku i beztroskich wakacji oraz udanego startu w szkole.

16.01.15r. Żabki zaprezentowały swoim kochanym Babciom i Dziadkom program artystyczny . Zawierał on piosenki o babci i dziadku, wiersze oraz tańce, w których z ochotą brali udział zaproszeni goście. Następnie wnuki wręczyły wykonane ręcznie laurki. Po uroczystości dziadkowie wraz z wnuczętami mogli spróbować wspaniałych ciast podczas poczęstunku.

Wizyta w pracowni plastycznej

Dzieci z grupy „Żabki” gościły w pracowni plastycznej pani Di Maggio.

Andrzejki

Dzieci z grupy „Żabki” zaprosiły swoich młodszych kolegów z grupy „Pszczółki” na „Andrzejki”. Sala „Żabek” zapełniła się przebierańcami – były wróżki, księżniczki, pszczółki i czarodzieje. Dzieci wspólnie bawiły się przy muzyce, nie zabrakło również wróżb „andrzejkowych” i słodkiego poczęstunku.

Zajęcie otwarte

Dzieci z grupy „Żabki” zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na zajęcie otwarte, które odbyło się dnia 21.11.2014. Rodzice mogli zaobserwować jakie umiejętności i wiedzę prezentują ich pociechy.

Pasowanie na starszaka

Dnia 28.10.2014 w grupie „Żabek” odbyła się uroczystość pasowania na „Starszaka”. Na ten szczególny moment dzieci czekały z niecierpliwością. Dzieci przygotowały program artystyczny, a rodzice nagradzali je ogromnymi brawami. Po części artystycznej wszystkie starszaki złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor dokonała dużym ołówkiem pasowania na „Starszaka”. Dzieci otrzymały słodkie upominki ufundowane przez rodziców.

Sałatka owocowa

Dnia 19.09.2014 „Żabki” robiły sałatkę owocową z różnokolorowych owoców przyniesionych przez dzieci. Sałatka była bardzo pyszna i zdrowa. Po sałatce zostały tylko puste miseczki.