Żabki „Żabki” to grupa 25 starszaków. Niektóre przedszkolaki z tej grupy w przyszłym roku szkolnym pójdą do szkoły. Dzieci chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Są wesołe chętnie bawią się ze sobą. Bardzo lubią śpiewać, tańczyć i wykonywać prace plastyczne różnymi technikami. Wiele radości sprawiają im zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. W czasie spędzonym w przedszkolu będą poszerzać wiedzę oraz rozwijać swoje umiejętności. Przed niektórymi „Żabkami” ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liter i cyfr. Dzieci są dla siebie miłe i koleżeńskie dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.

Nauczyciel grupy:
mgr Bożena Znamiec