Stokrotki „STOKROTKI” to dzieci 4 i 5 letnie. Grupa liczy 20 dzieci. W trakcie pobytu w przedszkolu dzieci zdobywają nowe wiadomości i rozwijają swoje umiejętności. Z chęcią rysują, malują, recytują wierszyki i rymowanki. Wiele radości sprawia im śpiewanie piosenek oraz nauka tańców. Bardzo lubią bawić się w kolorowej i pełnej zabawek sali. Dzieci są dla siebie miłe i życzliwe, uczą się zgodnie bawić oraz pomagać sobie nawzajem, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Codziennie korzystają ze świeżego powietrza podczas zabaw ruchowych w ogrodzie przedszkolnym lub w trakcie spacerów w okolicach przedszkola.

Nauczyciele grupy:
mgr Ewa Włoszczyńska