Słoneczka „Słoneczka” to starsze maluchy. W skład grupy wchodzą dzieci 3 i 4 - letnie. Grupa liczy 25 dzieci. Część dzieci rozpoczęła edukację w przedszkolu w tym roku szkolnym. Poznajemy się nawzajem podczas różnych zabaw integrujących i ułatwiających nam poznanie się oraz adaptację w przedszkolu. Dużo czasu spędzamy na zabawach z ulubionymi zabawkami w kącikach zainteresowań, śpiewamy, tańczymy, uczestniczymy w zajęciach, w których odkrywamy siebie i świat. Codziennie wychodzimy do ogródka przedszkolnego, bawimy się zgodnie w piaskownicy, bezpiecznie korzystamy z urządzeń ogrodowych, bawimy się w berka i inne zabawy ruchowe.

Nauczyciele grupy:
mgr Renata Michalczyk