Publiczne Przedszkole Nr 2 w Krapkowicach

Wydarzenia Motylków

Zakończenie Przedszkola

Dnia 21.06.2018 r. dzieci z grupy „Motylki” po raz ostatni zaprezentowały swoje talenty na występach przedszkolnych. Rodzice z dumą oglądali pokaz umiejętności aktorskich, tanecznych i wokalnych swoich dzieci. Starszaki żegnały się ze swoimi paniami, kolegami i koleżankami. Po zaprezentowaniu swojego programu artystycznego „Motylki” otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz prezent. Dzieciom i rodzicom dziękujemy za wszystkie lata i życzymy wielu sukcesów w szkole.
Patrz galeria...Do góry.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 12.01.2018 r. dzieci z grupy „Motylki” z Przedszkola Publicznego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach gościły Babcie i Dziadków na uroczystości zorganizowanej z okazji ich święta. Przedszkolaki w podziękowaniu za miłość, cierpliwość, opiekę jaką otrzymują od swoich dziadków na co dzień, przygotowały program artystyczny. Motylki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu pt. „Familiada”, opartym na popularnym teleturnieju o tej samej nazwie. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich pociech, nagradzając ich gromkimi brawami. W oczach niektórych można było dostrzec łzę wzruszenia. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie oraz niepowtarzalną atmosferę jaką mogliśmy poczuć tego dnia.
Patrz galeria...Do góry.

Pasowanie na starszaka

Dnia 25 października w grupie „Motylki” odbyło się uroczyste „PASOWANIE NA STARSZAKA"". Dzieci przedstawiły wiersze i piosenki mówiące o tym, że są już gotowe przyjąć miano Starszaka. Całe spotkanie zwieńczyło pasowanie i wygłoszenie tekstu ślubowania przez dzieci.
Patrz galeria...Do góry.

Przedszkolaki Tańczą

Grupa "Motylki" wzięła udział w I przeglądzie tanecznym "Przedszkolaki Tańczą". Dziewczynki zatańczyły piękny układ do utworu "Halleluja", a na koniec zostały puszczone przez chłopców balony, które wzbudziły zachwyt publiczności.
Patrz galeria...Do góry.

Projekt i wykonanie: Projekt M, tel.: +48 785 149 975, e-mail: biuro@projektm.net.pl