Motylki MOTYLKI to najstarsza grupa w naszym przedszkolu, do której uczęszcza 20 dzieci. Jest to grupa integracyjna, dzięki temu dzieci uwrażliwiają się na potrzeby innych. Dzieci w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. To najstarsza grupa w przedszkolu. Dzieci śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą, są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci będą poszerzać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Dzieci chętnie tańczą, śpiewają, rysują i malują, a także uwielbiają zabawy na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Nauczyciele grupy:
mgr Ewa Dziergas- Węgrzyn