Wydarzenia Misiów

4.02.15r. grupa Misie zaprezentowała przepiękny montaż słowno-muzyczny dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Dziadkowie i ich pociechy wspólnie śpiewali i tańczyli. Wszyscy mogli porozmawiać w rodzinnej atmosferze racząc się pysznymi ciastami, upieczonymi przez mamy.

Pasowanie

Dnia 26 listopada 2014 roku w naszym przedszkolu w grupie Misie odbyło się „Pasowanie na Zucha-Malucha”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg  przedszkola. Był to ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły w przedszkolu, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie wspaniale. Po części artystycznej, uroczystego pasowania za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pani wicedyrektor K. Pierzkała. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplom, medal oraz słodką niespodziankę. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla maluszków dzień w przedszkolu.