Jadłospis możesz pobrać TUTAJ
(Kliknij link prawy przycisk i wybierz opcję "Zapisz element docelowy jako..")

Wszystkie posiłki przygotowywane są w naszej własnej kuchni, przez wykwalifikowane kucharki! Wiemy, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo i najwyższa jakość przygotowywanych potraw. Zarówno pierogi, kluski, ciasta, oraz wszelkiego rodzaju desery przygotowywane są od początki do końca w przedszkolnej kuchni. Napoje podajemy na każdą prośbę dziecka.
Posiłki nie są limitowane i dzieci jedzą tyle ile chcą zjeść.
W naszym przedszkolu wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt gastronomiczny, w tym piec konwekcyjny-parowy, dający możliwość przyrządzania dietetycznych potraw na parze, sokowirówkę w której przygotowujemy świeże soki.
W naszym przedszkolu nie zmuszamy dzieci do jedzenia, natomiast staramy się je umiejętnie do tego zachęcać. Staramy się także wprowadzać dzieci w świat kultury związanej ze spożywaniem posiłków (np. używanie sztućców, serwetek, odpowiednia pozycja przy stole).
Zawsze dbamy o to, by jedzenie było dla dzieci przyjemnością, a nie przymusem.
Cały czas dbamy o to, aby dzieci jadły dużo owoców i warzyw.
Dzieci robią kanapki