4 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Krapkowicach

Wydarzenia Biedronek

Zajęcia otwarte

Dnia 29.04.2016 r. w grupie „Biedronki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Jak zawsze rodzice nie zawiedli, zjawili się w progach naszej sali, aby nam towarzyszyć. „Wiosna na łące” to temat, wokół którego sporo się działo podczas naszego spotkania. Śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy. Poznaliśmy zwierzęta żyjące na łące, rozpoznawaliśmy ich domki, liczyliśmy motylki i biedronki. Składaliśmy w całość obrazki ze zwierzątkami żyjącymi na łące. Wszystkie dzieci z grupy „Biedronki” dziękują rodzicom za przybycie, mimo wielu obowiązków zawodowych i domowych. Było bardzo miło i sympatycznie gościć ich w naszym przedszkolu.

6.02.15r. Biedronki gościły w swojej Sali ukochanych Dziadków i Babcie. Przedstawiły im przepiękny program artystyczny, po którym nastąpiło wręczenie laurek oraz słodki poczęstunek. Była to wspaniała okazja do spokojnej rozmowy.

Andrzejki

Jak co roku nasza pani zorganizowała nam Andrzejki. Były zatem różnorakie wróżby oraz dyskoteka i poczęstunek.

Pasowanie na Starszaka

Biedronki dołączyły do grona starszaków. Uroczyste pasowanie poprzedził występ dzieci, któremu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji.