Biedronki „Biedronki” to grupa 4-latków. Wiek ten charakteryzuje się dużą ciekawością świata, dlatego też w oparciu o literaturę dziecięcą , gry i zabawy staramy się tą ciekawość zaspokoić. Dzieci od początku roku szkolnego uczą się poszanowania cudzej własności, zgodnej zabawy z rówieśnikami, kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach, szacunku do kolegów i do dorosłych. Szczególną uwagę przywiązuje się do zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw, wycieczek, poznają też podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się na ulicy. Małe dzieci mają też swoje małe problemy, które staramy się wspólnie rozwiązywać. Dzieci zawsze mogą liczyć na pomoc nauczycielek by czuć się w przedszkolu bezpiecznie.

Nauczyciel grupy:
mgr Małgorzata Gładka-Majewska